Innowacja w Uponor

Jakość życia - Wydajność - Woda

Innowacja w Uponor

Woda pitna jest na świecie dobrem deficytowym — Uponor pomaga oszczędzać ten cenny zasób

W jaki sposób konsumenci i przemysł wykorzystają w przyszłości cenne zasoby wody? Jest to główny temat na przyszłość. Firma Uponor angażuje się w zrównoważoną politykę wodną, opracowując innowacyjne koncepcje umożliwiające bezpieczne korzystanie z wody pitnej i jej oszczędne wykorzystywanie.

Coraz więcej ludzi mieszka w miastach — Uponor zapewnia im odpowiednią jakość życia

W gęsto zaludnionych regionach szczególnie ważne jest zapewnienie ludności odpowiedniej jakości życia. Dotyczy to wszystkich obszarów: W domu, w pracy i w czasie wolnymUdział ludności miejskiej w krajach uprzemysłowionych
Źródło: Roland Berger

Spojrzenie na laboratorium Uponor przyszłości: Pomysły, badania, koncepcje.

Jako firma innowacyjna, Uponor dokonuje znaczących inwestycji w badania i rozwój. Uponor utrzymuje intensywny dialog z klientami i partnerami. Weź udział w wymianie doświadczeń. Opowiedz nam o swoich życzeniach i doświadczeniach. Lub powiedz nam, gdzie spostrzegasz potencjał do bardziej efektywnego wykorzystania energii i higienicznego zarządzania wodą. Razem znajdujemy rozwiązania, które przynoszą korzyść innym.

Potrzebujemy twórczych umysłów, aby rozwinąć nasze pomysły. Uponor przywiązuje wielką wagę do solidnego wykształcenia i szkolenia swoich pracowników. Więcej informacji na temat pracy w Uponor, a także ofert pracy znajdziesz tutaj
. Dla klientów i partnerów oferujemy seminaria i imprezy w Akademii Uponor dotyczące bieżących kwestii zorientowanych na zaopatrzenie w wodę, ogrzewanie i chłodzenie. Informacje znajdują się tutaj.