Kontakt z Uponor w Twoim regionie

Dolnośląskie

Dolnośląskie

Doradca Techniczny
Mateusz Czarnecki
+48601224831
mateusz.czarnecki@uponor.com

 

Przedstawiciel Handlowy
Marcin Wachowiak
+48607461313
marcin.wachowiak@uponor.com

 

 
Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie

Regionalny Kierownik Sprzedaży
Jarosław Majewski    
+48605060247    
jarek.majewski@uponor.com


 

Regionalny Kierownik Techniczny    
Piotr Czaja    
+48605067437    
piotr.czaja@uponor.com

Łódzkie

Łódzkie

Przedstawiciel Handlowy    
Grzegorz Pięczek    
+48605067435    
grzegorz.pieczek@uponor.com


 

Doradca Techniczny    
Mateusz Grzelczak 
+48605067415    
mateusz.grzelczak@uponor.com

Lubelskie

Lubelskie

Przedstawiciel Handlowy    
Daniel Ślusarczyk    
+48787 092 717   
daniel.slusarczyk@uponor.com


 

Doradca Techniczny    
Jakub Sarnecki    
+48605067228    
jakub.sarnecki@uponor.com


Dyrektor ds. Kluczowych Klientów    
Tomasz Najda    
+48605067409    
tomasz.najda@uponor.com

Lubuskie

Lubuskie

Doradca Techniczny    
Tomasz Małecki
+48605067406
tomasz.malecki@uponor.com

 

 

Przedstawiciel Handlowy 
Dariusz Aumüller
+48601851531
dariusz.aumuller@uponor.com
Małopolskie

Małopolskie

Regionalny Kierownik Techniczny
Tobiasz Wójcicki     
+48605067423    
tobiasz.wojcicki@uponor.com
 
Przedstawiciel Handlowy
Grzegorz Kita
+48601373428    
grzegorz.kita@uponor.com
Mazowieckie

Mazowieckie

Przedstawiciel Handlowy    
Jacek Czyż  
+48728402084
jacek.czyz@uponor.com

 

 

Doradca Techniczny    
Mateusz Grzelczak
+48605067415 
mateusz.grzelczak@uponor.com


Doradca Techniczny    
Michał Świątkowski     
+48603786753    
michal.swiatkowski@uponor.com

Opolskie

Opolskie

Kierownik Regionu Sprzedaży    
Łukasz Badziński    
+48691980218    
lukasz.badzinski@uponor.com

Doradca Techniczny 
Mateusz Czarnecki 
+48601224831    
mateusz.czarnecki@uponor.com

 
Podkarpackie

Podkarpackie

Przedstawiciel Handlowy    
Mateusz Mech    
+48605067214    
mateusz.mech@uponor.com

Regionalny Kierownik Techniczny
Tobiasz Wójcicki    
+48605067423    
tobiasz.wojcicki@uponor.com

Podlaskie

Podlaskie

Kierownik Regionu Sprzedaży
Maciej Smoleński    
+48601958603    
maciej.smolenski@uponor.com

 

Doradca Techniczny
Maciej Iwaniuk
+48601373421   
maciej.iwaniuk@uponor.com

Pomorskie

Pomorskie

Regionalny Kierownik Sprzedaży
Jarosław Majewski    
+48605060247    
jarek.majewski@uponor.com

Regionalny Kierownik Techniczny    
Piotr Czaja    
+48605067437    
piotr.czaja@uponor.com

Śląskie

Śląskie

Kierownik Regionu Sprzedaży
Łukasz Badziński    
+48691980218    
lukasz.badzinski@uponor.com

Doradca Techniczny

Mateusz Czarnecki    
+48601224831    
mateusz.czarnecki@uponor.com

 

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie

Przedstawiciel Handlowy    
Andrzej Szymański    
+48605067402    
andrzej.szymanski@uponor.com

Doradca Techniczny
Jakub Sarnecki    
+48605067228    
jakub.sarnecki@uponor.com

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie

Kierownik Regionu Sprzedaży 
Maciej Smoleński    
+48601958603    
maciej.smolenski@uponor.com

 

Doradca Techniczny
Maciej Iwaniuk
+48601373421   
maciej.iwaniuk@uponor.com

Wielkopolskie

Wielkopolskie

Doradca Techniczny    
Tomasz Małecki 
+48605067406
tomasz.malecki@uponor.com

Przedstawiciel Handlowy 
Dariusz Aumüller
+48601851531
dariusz.aumuller@uponor.com
Zachodnio-pomorskie

Zachodnio-pomorskie

Regionalny Koordynator Sprzedaży    
Paweł Kamiński    
+48601802182    
pawel.kaminski@uponor.com

 

Doradca Techniczny 
Tomasz Małecki    
+48605067406   
tomasz.malecki@uponor.com