Uponor Home header

Uponor Home

Usługa Uponor Home

Poszukujesz niezawodnego i godnego zaufania wykonawcy instalacji hydraulicznej w Twoim remontowanym lub nowopowstającym domu?

Właśnie go znalazłeś! Dzięki Uponor Home nawiążesz kontakt z odpowiednim instalatorem, oferującym wysoką jakość usług i korzystającym jedynie z wiodących produktów do montażu systemów grzewczych i wodociągowych.

kroki Uponor Home

Jakiego rodzaju instalacje wykonujemy?

Instalacja ogrzewania podłogowego

Instalacja ogrzewania podłogowego

System ogrzewania/chłodzenia podłogowego równomiernie rozprowadza ciepło lub zimno na całej powierzchni instalacji, dzięki czemu zapewnia komfortową temperaturę w pomieszczeniu. Wśród produktów Uponor znajdą się rozwiązania odpowiadające wymaganiom każdego projektu, zarówno dla nowych budynków jak i dla tych remontowanych. Nasi instalatorzy przedstawią zalety każdego systemu i zaproponują ten najbardziej odpowiedni dla Twoich potrzeb!

Jeśli chcesz poznać koszty skontaktuj się z nami. Nasz instalator przedstawi Ci ofertę!

ogrzewanie i chłodzenie płaszczyznowe
System użytkowej wody pitnej
woda pitna uponor

System użytkowej wody pitnej

Dostawa higienicznie czystej wody ma kluczowe znaczenie dla naszego zdrowia i jakości życia. Wybierając odpowiedni rodzaj instalacji oraz wysokiej jakości rury, można uniknąć ryzyka zanieczyszczenia wody pitnej. Wykwalifikowany instalator Uponor Home doradzi dobór odpowiedniego rozwiązania dostosowanego do Twoich indywidualnych potrzeb, niezależnie od tego, czy szukasz niezawodnej instalacji systemu dostarczania wody w nowym, czy też w remontowanym budynku.

W celu zapoznania się z szacunkowymi kosztami, skontaktuj się z nami za pomocą formularza.

Sterowanie temperaturą

Sterowanie temperaturą

Niezawodny system regulacji temperatury w pomieszczeniach to kluczowy dla komfortu element ogrzewania w każdym domu. Automatyka Uponor Smatrix daje możliwość dopasowania parametrów systemu w oparciu o Twoje osobiste potrzeby. Wracasz do domu wcześniej niż zwykle? Nie ma problemu! Możesz łatwo ustawić temperaturę w pomieszczeniu za pomocą aplikacji. Zwiększ swój komfort do maksimum!

W celu zapoznania się z szacunkowymi kosztami, skontaktuj się z nami za pomocą formularza.

Uponor smatrix pulse smart controls

Korzyści Uponor Home

Dobrze znamy obawy jakie towarzyszą przy wyborze odpowiedniego instalatora: “Czy można na nim polegać?”, “Czy rzetelnie wykona instalację?”, “Czy dotrzyma terminu realizacji?” Dzięki Uponor Home dotrzesz do instalatora, który świadczy usługi na najwyższym poziomie.

  • Gwarancja jakości: starannie wyselekcjonowani i przeszkoleni specjaliści
  • Komfort i brak zmartwień: kompletny system z jednego pewnego źródła
  • Czas reakcji: gwarantujemy kontakt w ciągu 48 h
  • 100-letnie doświadczenie w branży: Uponor oferuje wiedzę, profesjonalnych instalatorów oraz jakość produktów, które spełnią Twoje oczekiwania

Instalatorzy Uponor Home

Szkolenia Akademii Uponor

Szkolenia Akademii Uponor

Nasi instalatorzy są w 100% wiarygodni, posiadają wieloletnie doświadczenie oraz ukończyli szkolenie teoretyczne w Akademii Uponor. Dzięki temu zapewniamy najwyższą jakość usług
instalator Uponor Home
Najnowsze trendy w branży

Najnowsze trendy w branży

Każdy z naszych instalatorów jest jako pierwszy informowany o nowościach produktowych Uponor i zna najnowsze trendy w branży
Uponor Home instalator
Wiedza i doświadczenie

Wiedza i doświadczenie

Partnerzy Uponor Home posiadają rozległą wiedzę i doświadczenie w realizacji różnorodnych systemów instalacyjnych oraz inteligentnych technologii.

Uponor PRO app
Nowy budynek

Nowy budynek

Instalacja hydrauliczna, ogrzewanie podłogowe i instalacja chłodzenia sufitowego

 Specjaliści Uponor Home przedstawią Ci gotowe propozycje rozwiązań instalacyjnych dla Twojego domu: zopatrzenia w wodę, ogrzewania lub chłodzenia podłogowego i sufitowego. Ponieważ każdy dom jest inny, instalacje wykonuje się po indywidualnych ustaleniach. Jeśli chodzi o nowoczesne, komfortowe rozwiązania, instalatorzy Uponor Home są w stanie zaproponować zaawansowane opcje systemów sanitarnych i grzewczych optymalnie dobrane do danego obiektu. 

Uponor Home budowa
Remontowany budynek

Remontowany budynek

Ogrzewanie podłogowe i regulacja temperatury

 Stare budynki mają szczególny urok i są często poszukiwane jako nieruchomości mieszkalne w miastach. Instalatorzy Uponor Home mogą zaproponować rozwiązania, które mogą zminimalizować koszty. Niektóre systemy Uponor, zostały specjalnie zaprojektowane i dostosowane do remontowanych budynków. Łączą one najnowszą technologię ze specyfiką starego budownictwa. Instalatorzy mogą sprawnie przeprowadzić remont systemu sanitarnego lub grzewczego w budynku w ekonomiczny i wydajny sposób.

Uponor Home renowacja

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się do newslettera już teraz i bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami i promocjami Uponor

Możesz anulować lub zmienić preferencje subskrypcji.

Zapisz się
wiadomosci Uponor