Korzystaj z naszej kompleksowej wiedzy i wsparcia serwisowego

uponor downloadcenter
Do pobrania Znajdź odpowiedni dokument
Instalator
Wyszukiwarka instalatorów Rekomendowani instalatorzy w Twojej okolicy
wyszukiwarka dystrybutorów
Wyszukiwarka dystrybutorów Znajdź punkt sprzedaży w swojej okolicy

Rozwiązania dla instalacji wodnych, ogrzewania i chłodzenia oraz lokalnej dystrybucji ciepła i infrastruktury firmy Uponor

Uponor jest wiodącym międzynarodowym dostawcą systemów rurowych używanych w budownictwie i inwestycjach infrastrukturalnych. Zapewniamy bezpieczne systemy dostarczania wody pitnej, energooszczędne ogrzewanie i chłodzenie płaszczyznowe oraz niezawodne rozwiązania infrastrukturalne. Dążymy do zrównoważonego rozwoju i rozwiązań, które poprawiają jakość życia ludzi. W ten sposób budujemy zaufanie.

Uponor oferuje wysokiej jakości systemy rurowe do profesjonalnych instalacji, a także odpowiednio dopasowane do potrzeb rozwiązania „pod klucz” dla podwykonawców, deweloperów, inżynierów i właścicieli.
Jesteśmy zaangażowani w zrównoważony rozwój i pasjonuje nas rozwijanie nowych technologii oraz tworzenie systemów umożliwiających wzbogacenie jakości życia.
Uponor oferuje komfortowe rozwiązania wodnego ogrzewania podłogowego, które obejmują wszystkie niezbędne elementy, od rur zasilających poprzez rozdzielacze do ogrzewania podłogowego aż po kompletne systemy rurowe i automatykę pokojową.
Nasze innowacyjne produkty ułatwiają wykonanie instalacji wodociągowej za pomocą kompleksowego systemu obejmującego wszystko, co jest potrzebne, od rur wielowarstwowych i PE-Xa, poprzez złączki metalowe i tworzywowe aż po niezbędne akcesoria i narzędzia. Nasze systemy rur preizolowanych łączą różne budynki i dostarczają niezbędnej infrastruktury dla przyjaznych środowisku rozwiązań, na przykład ogrzewania podłogowego.

 

mapa