Zagospodarowanie wody i ścieków

  • Enskilt Avlopp
  • Przepompownia zbiorniki na scieki Kielce 2
  • Zbiorniki Weho na wode Siedlce

Rozwiązania dla obszarów niepodłączonych do miejskiej sieci kanalizacyjnej

Uponor infra posiada w swojej ofercie idealne rozwiązania zagospodarowania wody i ścieków dla terenów o zabudowie rozproszonej, gdzie budowa kanalizacji sanitarnej jest ekonomicznie nieuzasadniona lub tam gdzie nie jest planowana. Dotyczy to przede wszystkim osiedli domków  jednorodzinnych leżących poza obszarami miejskim, wiejskich obszarów lub zabudowań położonych na terenach rekreacyjnych.

Oczyszczalnie ścieków WehoPuts stanowią nowoczesne osiągnięcie technologii oczyszczania ścieków. Dzięki zautomatyzowanemu działaniu, są łatwe w obsłudze i niezwykle przyjazne dla użytkownika. Dostępny jest szeroki wybór modeli, od rozwiązań dla domów wielorodzinnych do systemów o wysokiej przepustowości, przeznaczonych do obsługi całych wsi i niewielkich społeczności.

Jednym z charakterystycznych wyrobów Uponor Infra są polietylenowe zbiorniki Weho do wody, ścieków, różnych płynów i agresywnych substancji chemicznych wyróżniające się wysoką jakością, uniwersalnością oraz szerokim zakresem pojemności.

Zamknij