Uponor Infralla on kokonainen tiimi asiantuntijoita, jotka keskittyvät työssään vain näiden haasteiden ratkaisemiseen

Uponor Infra zawsze do usług

Rozwiązania projektowe Uponor Infra

Zaprojektowane by działać, funkcjonować i trwać

Nie ma jednego, ustalonego sposobu rozwiązywania wszelkich problemów związanych z infrastrukturą i wyzwaniami napotykanymi w przemyśle. Każda sytuacja zasługuje na rozwiązanie zoptymalizowane. Każde wyzwanie wymaga wiedzy specjalistycznej. Projekty tego rodzaju wymagają również innowacyjnego spojrzenia na problem i nowatorskiego myślenia, a także doświadczenia w terminowej realizacji zadań.

Usługa rozwiązań projektowych Uponor Infra 360TM to potrzebna wiedza specjalistyczna, stuletnie doświadczenie oraz niezawodność, gwarantowane przez najsprawniejszego producenta, zdolnego do produkowania i wdrażania rozwiązań w ramach zintegrowanego, dobrze skoordynowanego procesu. Oferujemy rozwiązania, które uwzględniają wszystkie Państwa potrzeby, wymagania, warunki operacyjne i przyszłe wdrożenia — niezależnie od zakresu i skali danego zadania. Zapewniamy zoptymalizowane, całościowe rozwiązanie, zaprojektowane i zainstalowane w terminie i w efektywny sposób.

Nie chodzi tu o porównywanie z rozwiązaniami konkurencyjnymi.
Naszym celem jest dążenie do opracowania i realizacja doskonałego rozwiązania.

Rozwiązania projektowe Uponor Infra 360
Rozwiązania projektowe Uponor Infra 360

Nie należy ulegać konwencjom panującym w branży — lepiej wybrać usługę, która pozwala rozwiązać wszystkie potencjalne problemy:

  • Projekt dostosowany do indywidualnych potrzeb pozwala zoptymalizować wydajność, zmniejszyć inwestycje początkowe oraz obniżyć koszty eksploatacji podczas całego cyklu użytkowania.
  • Scentralizowane zarządzanie projektem i odpowiedzialność.
  • Konsekwentna wysoka jakość i niezawodność minimalizująca koszty operacyjne i koszty konserwacji.
  • Zdolność do szybkiego reagowania na nieoczekiwane wyzwania.

Rozwiązania projektowe Uponor Infra 360
Dzięki usłudze Uponor Infra 360TM znajdziemy doskonałe rozwiązanie dla Państwa projektu. Czy chcą Państwo dowiedzieć się więcej o tym, jak nasi klienci ograniczyli koszty nawet o 15–30% poprzez znalezienie właściwego, zoptymalizowanego rozwiązania? 

Unikatowy tunel podziemny w Linköping

Wszystkie elementy tej podziemnej infrastruktury są skupione w jednej lokalizacji — w obrębie liczącego 2,2 km długości tunelu Vallastaden Infraculvert. Mieszczą się w nim rury „inframediów”, takich jak woda pitna, ścieki, okręgowy system grzewczy i chłodzący, elektryczność, sieć światłowodowa i zautomatyzowana instalacja podciśnieniowa.
Czytaj artykuł

Spływ wód opadowych nie jest problemem dla nowego szpitala dziecięcego

Podarowany przez firmę Uponor zbiornik retencyjny, wykonany na zamówienie, będzie zarządzać spływem wód opadowych w nowym szpitalu dziecięcym budowanym w Helsinkach, w Finlandii, przed ich odprowadzeniem do sieci miejskiej. Gotowy do instalacji zbiornik został dostarczony na miejsce budowy i zainstalowany w zaledwie kilka godzin.
Czytaj artykuł