Uponorin ratkaisut teollisuuteen

Rozwiązania dla budynków

Budynki przemysłowe

Przyszłość leży w przemyśle

Światowa produkcja przemysłowa będzie w najbliższych latach powiązana z nowoczesną technologią informacyjno-komunikacyjną. Będzie to wymagało inteligentnych i cyfrowych systemów sieciowych. Wiele twórczych umysłów już pracuje nad przyszłymi projektami na rzecz zrównoważonego, energooszczędnego świata. Coraz bardziej powszechne stają się samowystarczalne sieci, które mogą kontrolować techniczne wyposażenie budynków. Automatycznie reagują one na wpływ środowiska i preferencje mieszkańców. Dzięki ofercie innowacyjnych produktów i systemów firma Uponor jest dobrze przygotowana na spełnianie wymagań przyszłości.

Efektywne koncepcje energetyczne dla hal przemysłowych

 • Niskie koszty inwestycyjne i eksploatacyjne
 • Niezawodne, sprawdzone produkty
 • Najlepsze możliwe środowisko pracy i produkcji
 • Maksymalna elastyczność w korzystaniu z przestrzeni

 

Więcej informacji

Zawsze czysta woda pitna

Higieniczne instalacje wody pitnej są niezwykle ważne w budynkach, w których gromadzi się wiele osób. Wymaga to idealnie higienicznej sieci rurociągów, od punktu zasilania do punktu poboru.
Więcej informacji
Instalatorzy

Korzyści dla Ciebie

Od przemysłowego ogrzewania płaszczyznowego po szafki rozdzielcze oraz od rozwiązań sieci preizolowanych po dostarczanie higienicznej wody pitnej — innowacyjne systemy firmy Uponor obejmują cały zakres technologii instalacyjnych. Każdy podzespół został sprawdzony, ma długą żywotność i jest łatwy do zainstalowania. Oczywiście nasz szeroki zakres usług jest dostępny również dla Ciebie. Od naszych przedstawicieli handlowych do Akademii Uponor: nasi eksperci są dostępni, oferując wsparcie we wszystkich fazach projektu.

Fakty

 • Projektowanie indywidualnych rozwiązań dla każdego klienta
 • Sprawdzona jakość i niezawodność
 • Kompletne systemy z jednego źródła
 • Niekorodujące systemy
 • Szybka i łatwa instalacja
 • Odpowiednie dla odnawialnych źródeł energii
 • Właściciel budynku

  Korzyści dla Ciebie

  Najważniejszym kryterium dla inwestorów oraz operatorów obiektów przemysłowych i logistycznych jest zawsze efektywność ekonomiczna budynku. Niezbędne jest zatem znalezienie rozwiązań w dziedzinie projektowania budynku, a w szczególności ogrzewania i chłodzenia, które zapewniają najniższe koszty energii, napraw i konserwacji w okresie eksploatacji.

  Fakty

  Uponor rozumie wymagania stawiane magazynom, w których przechowywanych jest wiele różnych towarów: na przykład artykułów spożywczych, podzespołów elektronicznych lub wyrobów z papieru. Nasze rozwiązania zapewniają stałą temperaturę i wilgotność oraz gwarantują je na wszystkich poziomach i w całym obiekcie bez konieczności stosowania dodatkowego wyposażenia technicznego. Łatwo można też wdrożyć dodatkowe rozwiązania. Zapewniają one pełną swobodę korzystania z podłogi obiektu.
  Architekt/projektant

  Korzyści dla Ciebie

  Rozwiązania firmy Uponor pozwalają zmniejszyć zużycie energii firmom planującym obiekty przemysłowe. Istnieją szczególne wymagania dotyczące zużycia energii ze źródeł odnawialnych oraz alternatywnych metod dostarczania energii grzewczej i chłodzącej.
  Przemysłowe rozwiązania płaszczyznowe firmy Uponor w budynkach przemysłowych ułatwiają wykorzystanie ciepła odpadowego. W ten sposób można znacznie obniżyć koszty energetyczne budynków przemysłowych.

  Fakty

  50% energii pierwotnej wykorzystywanej w produkcji przekształca się w ciepło odpadowe, które można ponownie wykorzystać. W przypadku wykorzystania ciepła odpadowego można zrezygnować lub znacząco obniżyć koszty zewnętrznego dostawcy energii osiągając poprawę energooszczędności budynku.

  Zdrowa i zapewniająca wydajność pracy temperatura pomieszczenia

  Nasze energooszczędne rozwiązania idealnie nadają się do wykorzystania odnawialnych źródeł energii oraz zmniejszają zużycie energii i emisję CO2. Zapewniamy kompleksowe usługi wsparcia, od przygotowania studiów wykonalności po uruchomienie oraz inne usługi dla klientów.