Innowacja w Uponor

Jakość życia - Wydajność - Woda

Innowacja w Uponor

Woda pitna jest na świecie dobrem deficytowym — Uponor pomaga oszczędzać ten cenny zasób

W jaki sposób konsumenci i przemysł wykorzystają w przyszłości cenne zasoby wody? Jest to główny temat na przyszłość. Firma Uponor angażuje się w zrównoważoną politykę wodną, opracowując innowacyjne koncepcje umożliwiające bezpieczne korzystanie z wody pitnej i jej oszczędne wykorzystywanie.

Coraz więcej ludzi mieszka w miastach — Uponor zapewnia im odpowiednią jakość życia

W gęsto zaludnionych regionach szczególnie ważne jest zapewnienie ludności odpowiedniej jakości życia. Dotyczy to wszystkich obszarów: W domu, w pracy i w czasie wolnymUdział ludności miejskiej w krajach uprzemysłowionych
Źródło: Roland Berger

Produkcja i konsumpcja energii stale się zmieniają, a Uponor myśli o przyszłości

W krajach uprzemysłowionych poważna część zużycia energii składa się z usług budowlanych. Dlatego efektywne wykorzystanie każdego rodzaju energii jest niezbędne. Podczas gdy nowe budynki charakteryzują się zazwyczaj wysokim poziomem efektywności energetycznej, podczas renowacji starych budynków potrzebne są rozwiązania innowacyjne. Poza optymalizacją powłoki budynku potrzebne są nowoczesne systemy budownictwa technicznego i wykorzystanie odnawialnych źródeł energii w celu zrównoważonego ograniczenia konsumpcji.

Spojrzenie na laboratorium Uponor przyszłości: Pomysły, badania, koncepcje.

Jako firma innowacyjna, Uponor dokonuje znaczących inwestycji w badania i rozwój. Uponor utrzymuje intensywny dialog z klientami i partnerami. Weź udział w wymianie doświadczeń. Opowiedz nam o swoich życzeniach i doświadczeniach. Lub powiedz nam, gdzie spostrzegasz potencjał do bardziej efektywnego wykorzystania energii i higienicznego zarządzania wodą. Razem znajdujemy rozwiązania, które przynoszą korzyść innym.

Potrzebujemy twórczych umysłów, aby rozwinąć nasze pomysły. Uponor przywiązuje wielką wagę do solidnego wykształcenia i szkolenia swoich pracowników. Więcej informacji na temat pracy w Uponor, a także ofert pracy znajdziesz tutaj
. Dla klientów i partnerów oferujemy seminaria i imprezy w Akademii Uponor dotyczące bieżących kwestii zorientowanych na zaopatrzenie w wodę, ogrzewanie i chłodzenie. Informacje znajdują się tutaj.