Dystrybucja ciepła w systemach ogrzewania podłogowego

Jako doświadczony partner w branży grzewczej i hydraulicznej, Uponor oferuje szereg wysokiej jakości rozwiązań gwarantujących uzyskanie komfortu cieplnego. Polegając na naszym doświadczeniu, jesteśmy w stanie dobrać odpowiednie rozwiązanie do każdego rodzaju domu czy obiektu – z myślą o indywidualnych potrzebach naszych klientów. Skuteczna dystrybucja ciepła może odbywać się tylko wtedy, gdy system grzewczy działa w oparciu o sprawny układ transportu czynnika grzewczego, dlatego też oferujemy nowoczesne rozdzielacze do ogrzewania podłogowego, dzięki którym w każdym pomieszczeniu będzie można uzyskać pożądany komfort cieplny.

System automatyki pokojowej oraz rozdzielacze do ogrzewania podłogowego stanowią integralną całość, która gwarantuje pełną kontrolę parametrów pracy systemu.
Opracowaliśmy szereg rozwiązań, które umożliwiają naszym klientom uzyskanie komfortu cieplnego w każdym miejscu domu. Dopełnieniem oferty są zaawansowane rozwiązania z zakresu regulacji i dystrybucji ciepła, które pozwalają osiągnąć znaczny poziom oszczędności kosztów związanych z ogrzewaniem/chłodzeniem wnętrz. Oferowane przez Uponor rozdzielacze do ogrzewania podłogowego oraz systemy regulacji nadają się zarówno do obiektów mieszkalnych, jak i do obiektów przemysłowych.
Zamknij