Wizja i strategia

  • Wizja i strategia

Lepsze warunki życia

Głównym celem firmy Uponor jest tworzenie korzystnego środowiska życia człowieka, dlatego nawiązuje ona współpracę z profesjonalistami na całym świecie. Nasze systemowe rozwiązania stwarzają komfortowy mikroklimat w pomieszczeniach przeznaczonych na mieszkanie, pracę czy relaks. Współpracując z profesjonalistami pomagamy budować przyszłość zgodną z zasadami zrównoważonego rozwoju, a także chcemy zaoferować im coś więcej. Pomagamy realizować inwestycje w lepszy sposób i odnosić sukces, bez względu na rodzaj projektu.

Wizja
Nasze rozwiązania poprawiają warunki życia ludzi na całym świecie.

Celem funkcjonowania firmy Uponor jest poprawianie warunków życia ludzi, poprzez dostarczanie im wysokiej jakości instalacji grzewczych i chłodzących, instalacji wodociągowych oraz rozwiązań z zakresu sieci zewnętrznych. Pozwalają one podnieść komfort mieszkania na zupełnie nowy poziom, a przy tym zaoszczędzić zasoby naturalne. Są efektywne energetycznie oraz bezpieczne w obsłudze.

Jako wiodąca marka w budownictwie, Uponor dąży do utrzymania rentownego wzrostu oraz wzmocnienia swojej liderskiej pozycji w kluczowych lokalizacjach na świecie.

Strategia
Od 2003 roku strategia Uponor koncentrowała się na trzech głównych obszarach: rozwoju, marce i doskonałości działania. Zaowocowało to wzmocnieniem firmy i pozwoliło zbudować solidny fundament rozwoju.

Jednym ze strategicznych celów Uponor jest koncentrowanie się na tych rodzajach działalności i obszarach geograficznych, w których może osiągnąć silną pozycję rynkową. Firma działa przede wszystkim w Europie i Ameryce Północnej, jednak jest obecna również na Bliskim Wschodzie i w Azji.

Marka Uponor
Głównym celem marki Uponor jest pomaganie naszym klientom w tworzeniu lepszych warunków życia, zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Wraz ze zmieniającymi się standardami i stylem życia, zmieniają się również oczekiwania ludzi. Uponor chce być zaufanym i niezawodnym partnerem, do którego zawsze można się zwrócić po odpowiednie produkty i rozwiązania, które pomagają zrealizować indywidualne potrzeby.

Wszystko to odzwierciedla nasze hasło „Simply more” – Uponor daje więcej!

wartosci Uponor

W naszej pracy kierujemy się wartościami

Fundamentem działania Uponor jest rozumienie potrzeb klienta oraz ich spełnianie. Nasze wartości to umożliwiają, budując naszą markę.

 

Zamknij