Badania i technologia

  • badania i technologia laboratorium
  • badania i technologia automatyka
  • technologia instalacje wodociagowe

Nasze doświadczenie to wartość dodana

Produkty Uponor cechuje wysoka jakość, niezawodność i przemyślany design. Znajdują one najczęściej zastosowanie w instalacjach trudnodostępnych, zabudowanych w elementach konstrukcyjnych budynku i są przeznaczone do długoletniej eksploatacji.

Przez długi czas firma Uponor zgromadziła wiele unikalnych doświadczeń i wiedzy praktycznej w projektowaniu, produkcji i eksploatacji systemów rur z tworzyw sztucznych w instalacjach wodociągowych, grzewczych i rozwiązaniach z zakresu sieci zewnętrznych. Rozumiemy potrzeby klienta, posiadamy doświadczenie oraz rozległą wiedzę na temat projektowania produktu, materiałów i metod ich przetwarzania, a także technik montażu i konserwacji. Wszystko to pozwala nam pracować nad kolejnymi innowacjami, które zapewnią naszym klientom spokój i bezpieczeństwo.

Wierzymy w budownictwo oparte na zasadach zrównoważonego rozwoju, dążące do zachowania zasobów dla przyszłych pokoleń. Naszym celem jest tworzenie innowacyjnych systemów, które zużywają mniej energii, przyczyniają się do oszczędzania wody, zmniejszają ilość odpadów, a nawet ratują życie. Tworzymy nasze produkty w taki sposób, by gwarantowały bezpieczeństwo, trwałość, niskie zużycie energii i najmniejsze możliwe obciążenie dla środowiska.

Uponor ustanawia najwyższe standardy w dziedzinach produkcji, montażu i eksploatacji rozwiązań wodociągowych, grzewczych i z zakresu sieci zewnętrznych. Wszystkiego nie dokonamy jednak sami, dlatego współpracujemy z innymi profesjonalistami z branży budowlanej.

 

Zamknij