Uponor na świecie

 • Uponor worldwide
 • Uponor worldwide services

Nasze rynki

Uponor oferuje innowacyjne rozwiązania dla projektów mieszkaniowych, przemysłowych czy komercyjnych. Nasze produkty są dedykowane zarówno budynkom nowym, jak i modernizowanym. Nasza przewaga konkurencyjna wynika z działalności w wielu krajach i dobrej znajomości branży, długiego doświadczenia w projektowaniu systemów grzewczych, chłodniczych i wodno-kanalizacyjnych. Naszą ambicją było zawsze spełnianie potrzeb klientów w jak najbardziej profesjonalny sposób.

Zapewniamy wsparcie techniczne na każdym etapie inwestycji - od projektu przez montaż po odbiór. Blisko 3 200 pracowników firmy Uponor, znajdujących się w 30 krajach świata, współpracuje ze specjalistami z branży, takimi jak projektanci, instalatorzy, główni wykonawcy, inspektorzy nadzoru budowlanego, architekci.

Rozwiązania Uponor można spotkać u wiodących dystrybutorów, jak również mogą być dostarczone na plac budowy w formie gotowej do użycia.
  • Niewidzialny komfort – ogrzewanie i chłodzenie płaszczyznowe

  • Oferujemy szeroki wachlarz zintegrowanych z budynkiem systemów ogrzewania / chłodzenia płaszczyznowego oraz wentylacji, zapewniających jednocześnie komfortowy mikroklimat w pomieszczeniach. Nasze rozwiązania pomagają obniżyć zużycie energii i doskonale współdziałają ze źródłami energii odnawialnej.

   Informacje o produkcie
  • Niezawodność i najwyższa jakość – instalacje wodociągowe

  • Nasze portfolio rozwiązań z zakresu instalacji wodociągowych obejmuje systemy dystrybucji wody pitnej, a także ciepła do radiacyjnych urządzeń grzewczych. Instalacje wodociągowe Uponor dostarczają samych korzyści: pozwalają na łatwe tworzenie bezpiecznych połączeń, a ponadto są bardzo elastyczne i funkcjonalne w użytkowaniu. Posiadają bardzo lekką konstrukcję i wykazują wysoką odporność na złej jakości wodę.

   Informacje o produkcie

Współpraca z Uponor

Oferujemy nasze wieloletnie doświadczenie, jakość, know-how i profesjonalne partnerstwo, z których mogą Państwo skorzystać jako nasi partnerzy.

Zamknij