Uponor jako profesjonalny partner

 • Uponor jako partner

Rozwiązania, usługi i efektywność na każdym etapie inwestycji

Punktem wyjściowym działań firmy Uponor jest dostarczanie wartości dodanej naszym klientom i partnerom. Skupiamy się na długoterminowej współpracy, niezawodnym partnerstwie i oferowaniu rozwiązań, które umożliwiają klientom odnoszenie sukcesów biznesowych. Celem ostatecznym jest nawiązywanie współpracy z innymi profesjonalistami, by poprawiać komfort mieszkania ludzi na całym świecie.

Uponor posiada długą tradycję i rozległą wiedzę, jako dostawca systemów wodociągowych, grzewczych/chłodzących i z zakresu sieci zewnętrznych. Ale produkty stanowią tylko jeden aspekt oferty Uponor. Przewidujemy potrzeby klienta, pomagamy mu w doborze najlepiej dopasowanych rozwiązań oraz dostarczamy usług najwyższej jakości.

Sukces Uponor zależy od sukcesu naszych partnerów – dlatego też nasza polityka jakości obejmuje wiele różnych aspektów, m. in: wsparcie, obsługę klienta, długoterminową niezawodność i jakość produktu. Marka Uponor, będąca prawdziwym pionierem w zakresie instalacji wodociągowych oraz ogrzewania i chłodzenia płaszczyznowego z tworzyw sztucznych oraz wielowarstwowych, stała się znana jako marka, której można zaufać. Zaprojektowane, zainstalowane i użytkowane w odpowiedni sposób systemy Uponor mogą służyć tak długo jak konstrukcje, w których zostały umieszczone.

Uponor kładzie duży nacisk na szkolenie wykonawców, aby zapewnić bezawaryjność instalacji, czy to w budynkach mieszkalnych, handlowych, czy też użyteczności publicznej. Na każdy rok przypada ponad 20 000 dni szkoleniowych, organizowanych dla kluczowych grup odbiorców, takich jak wykonawcy, instalatorzy, deweloperzy, projektanci i właściciele nieruchomości.
  • Oferujemy Państwu nasze doświadczenie, jakość, wiedzę i długotrwałą współpracę, z której mogą Państwo czerpać korzyści jako nasi partnerzy. Kiedy potrzebują Państwo wsparcia, jesteśmy po to, żeby pomóc – na wszystkich etapach realizacji projektu, od wstępnej koncepcji aż po etap eksploatacji budynku. Doradzamy telefonicznie, podczas spotkania, jednak również na miejscu realizacji projektu.

  • W przypadku projektów budowlanych najważniejsze decyzje podejmowane są na długo przed nakreśleniem pierwszych planów. W fazie opracowywania koncepcji i planowania zapewniamy wsparcie inwestorom, deweloperom i dostawcom usług budowlanych. Pokazujemy właściwy kierunek, dostarczając alternatywne rozwiązania instalacji. Poprzez dostarczenie wstępnych kalkulacji kosztów inwestycyjnych i kosztów bieżących eksploatacji możemy pomóc w tworzeniu pewnej podstawy finansowej dla projektu. Nasze usługi obejmują również wsparcie w wyborze wyszkolonych i wykwalifikowanych projektantów, co ma na celu zapewnienie najlepszych efektów. Współpracujemy także w zakresie działań marketingowych ukierunkowanych na odbiorców końcowych.

  • Projekt musi obejmować opracowanie wszystkich szczegółów, a współczesne technologie budowlane cechuje duża złożoność. Poza specjalistyczną wiedzą praktyczną istotne są efektywne narzędzia do wykonania tego zadania. Projektanci mogą korzystać z naszych szkoleń, przykładowych projektów i narzędzi programów do projektowania instalacji wodociągowych oraz grzewczych i chłodniczych.
   Zapewniamy wsparcie techniczne oraz konsultacje indywidualnych projektów. Dokonujemy weryfikacji i gwarantujemy efektywną realizację projektu, co jest ważne przede wszystkim dla inwestorów, deweloperów i dostawców usług budowlanych.

  • Budowa to proces przekształcania koncepcji w rzeczywistość. Dostawa, logistyka, produkty i wydajność instalacji stają się tu szczególnie ważne. Jesteśmy znani na całym świecie z jakości oraz łatwej instalacji naszych produktów. Zapewniamy szkolenia w tym zakresie. Dostawcom usług budowlanych oferujemy pomoc w planowaniu i koordynacji dostaw, zapewniając ich idealne zgranie z procesem instalacji rozwiązań Uponor. Zapewniamy jakość prac instalacyjnych przez cały ich okres, wraz z ciągłym wsparciem technicznym i końcową weryfikacją instalacji.

  • Użytkowanie budynku to kluczowa faza, która obejmuje końcowe zatwierdzenie prac budowlanych. Jego odpowiednie przeprowadzenie zmniejsza ryzyko wystąpienia problemów w trakcie obsługi i konserwacji. Na etapie odbioru technicznego współpracujemy z naszymi partnerami, weryfikując działanie naszych systemów. Zawsze udostępniamy klientowi pełną i precyzyjną dokumentację systemu. Podczas naszych szkoleń informujemy, jak zapewnić płynną i bezproblemową eksploatację. Oferujemy wsparcie w zakresie optymalizacji i ewentualnej naprawy – i to w całym okresie użytkowania budynku.

Zamknij