U stay strong with uponor startpage slider

#UStayStrong

Nic się nie zmieniło: jesteśmy z Wami, wspieramy Was

Nic się nie zmieniło: jesteśmy z Wami, wspieramy Was!

 

Epidemia koronawirusa, która zawładnęła naszą codziennością w ostatnim czasie, postawiła przed nami nowe wyzwania. To czas, który wymaga od nas wszystkich szczególnej ostrożności i troski o siebie nawzajem. Naszym absolutnym priorytetem jest dbałość o zdrowie naszych pracowników oraz klientów i partnerów biznesowych, z którymi na co dzień współpracujemy.

Większość naszych pracowników od dłuższego czasu pracuje zdalnie. Dzięki nowoczesnym metodom komunikacji, praca z domu nie wpływa na jakość wykonywanych przez nas obowiązków. Dodatkowo, wszyscy pracownicy otrzymali meseczki wielokrotnego użytku, w celu zwiększenia bezpieczeństwa swojego i innych.

Wszystkie nasze magazyny działają bez zakłóceń, dzięki wdrożeniu na wczesnym etapie szerokich środków bezpieczeństwa. Wprowadzone w Polsce zmiany tj. dostęp do magazynu jedynie dla pracowników Uponor oraz brak odbiorów własnych zwiększają bezpieczeństwo pracowników działu logistycznego. Wszystkie zamówienia są realizowane terminowo przy zachowaniu najwyższych standardów. Dział Obsługi Klienta oraz pozostali pracownicy Uponor są do Państwa dyspozycji, dlatego zachęcamy do kontaktu z nami, odwiedzania naszej strony internetowej, naszego kanału YouTube oraz naszego Facebooka.

#UStayStrong