Opieramy się na Naszym całościowym know – how i wsparciu serwisowym

Znajdź odpowiedni dokument
Szukaj

Gdzie kupić

Znajdź specjalistę w swojej okolicy

Uponor oferuje niezawodne rozwiązania instalacji wodociągowych oraz ogrzewania i chłodzenia płaszczyznowego

Uponor oferuje wysokiej jakości systemy rurowe do profesjonalnych instalacji, a także odpowiednio dopasowane do potrzeb rozwiązania „pod klucz” dla podwykonawców, deweloperów, inżynierów i właścicieli.
Jesteśmy zaangażowani w zrównoważony rozwój i pasjonuje nas rozwijanie nowych technologii oraz tworzenie systemów umożliwiających wzbogacenie jakości życia.

Uponor oferuje komfortowe rozwiązania wodnego ogrzewania podłogowego, które obejmują wszystkie niezbędne elementy, od rur zasilających poprzez rozdzielacze do ogrzewania podłogowego aż po kompletne systemy rurowe i automatykę pokojową.
Nasze innowacyjne produkty ułatwiają wykonanie instalacji wodociągowej za pomocą kompleksowego systemu obejmującego wszystko, co jest potrzebne, od rur wielowarstwowych i PE-Xa, poprzez złączki metalowe i tworzywowe aż po niezbędne akcesoria i narzędzia. Nasze systemy rur preizolowanych łączą różne budynki i dostarczają niezbędnej infrastruktury dla przyjaznych środowisku rozwiązań, na przykład ogrzewania podłogowego.
Alternatives PNG-Bild
Zamknij