uponor finska

Uponor: Fińskie korzenie - Globalna obecność

Firma

Uponor jest wiodącym światowym dostawcą systemów infrastrukturalnych - wodno-kanalizacyjnych na potrzeby gospodarki komunalnej, drogownictwa i przemysłu. Rozwijamy naszą działalność w Europie, Azji i w Ameryce Północnej. Uponor jest również cenionym dostawcą wewnętrznych systemów ogrzewania i chłodzenia płaszczyznowego oraz systemów wodociągowych, które mogą być stosowane w budownictwie mieszkaniowym i publicznym.

Posiadając 60-letnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji rur z tworzywa sztucznego, komponentów i rozwiązań systemowych, możemy się poszczycić kompleksowymi rozwiązaniami, które odpowiadają na indywidualne wymagania i pozwalają stworzyć komfortowe warunki do mieszkania, pracy i wypoczynku. Są nie tylko zaawansowane technologicznie, lecz również efektywne energetycznie.

Firma Uponor jest notowana na helsińskiej giełdzie Nasdaq OMX Helsinki.

Buduj z Uponor

Zaufanie stanowi podstawę każdego udanego partnerstwa. To jest podstawa, na której można budować, w sensie dosłownym i metaforycznym. Budujemy zaufanie wspólnie z naszymi partnerami: klientami, potencjalnymi klientami i dostawcami dzięki wspólnej wiedzy, jakości i trwałym wynikom.


Robimy to od prawie 100 lat.

Uponor w liczbach

Dystrybucja sprzedaży Uponor w 2016 roku

Uponor w liczbach