Jesteśmy odpowiedzialni za osiąganie wyników

Darzymy się wzajemnym zaufaniem i szacunkiem

Współpracujemy w przyjazny sposób z klientami i pracownikami

Chodzi o aspiracje

Nasze aspiracje są proste: zadbać o dostęp do czystego powietrza i czystej wody dla wszystkich ludzi i stworzeń na świecie. Chcemy robić to w bezpieczny, zdrowy i zrównoważony sposób. Oto nasze aspiracje. Nasze główne cele.

Oprócz tego chcemy, aby rzeczywistą częścią naszej kultury firmowej stało się dążenie do zapewnienia bezpiecznego, zdrowego i zrównoważonego środowiska, w którym można czerpać radość z pracy.

Chcemy również pracować w otoczeniu, które sprzyja osiągnięciom, współpracy i rozwojowi. Solidne podstawy, które razem tworzymy, są dla nas prawdziwą wartością.

Poznaj nas

Poznaj niektórych naszych pracowników i dowiedz się więcej o ich doświadczeniach w firmie Uponor.

 

Dominik Präger, Specjalista ds. rozwoju procesów, Dział operacyjny, Niemcy

„Bardzo podoba mi się to, że nie tylko siedzę w biurze. Chodzę również do fabryki. Codziennie czekają na mnie nowe zadania. Dlatego moja praca nigdy nie jest nudna, każdy dzień w pracy jest ciekawy”.

Marika Hallander, kierownik ds. marketingu, dział sprzedaży i marketingu, Szwecja

„Nasz zespół jest pełen pasji. Angażujemy się w działania marketingowe i zależy nam na sukcesie Uponor. Myślę, że wszyscy skutecznie osiągamy cele”.

Wes Sisco, kierownik ds. szkoleń, dział szkoleń ds. klientów, USA

„Moi współpracownicy w Uponor to nie tylko koledzy — są dla mnie jak rodzina. Tworzymy jedną całość jak członkowie jednej rodziny — i właśnie tak działamy. Zawsze powtarzam, że tam, gdzie nie ma śmiechu, nie ma nauki.”
Razem się rozwijamy

Razem się rozwijamy

  • Wierzymy, że każdy pracownik ma w sobie potencjał rozwoju. My stwarzamy do tego odpowiednie warunki
  • Zapewniamy możliwości uczenia się nowych rzeczy, które pomogą Ci osiągnąć sukces
  • Oferujemy wyjątkowe ścieżki rozwoju kariery
  • Oferujemy programy rozwoju umiejętności przywódczych
Kierowanie ludźmi

Kierowanie ludźmi 

Inwestujemy w rozwój naszych zdolności przywódczych. Kluczowe elementy przywództwa to kierowanie firmą, kierowanie ludźmi i kierowanie sobą. Nasze wartości — Connect. Build. Inspire — są widoczne w sposobie działania naszych liderów.