Uponor Smatrix Pulse room thermostat

Uponor Smatrix Pulse– system, który zapewnia maksymalny komfort jednocześnie redukując koszty

Uponor Smatrix Pulse – system, który zapewnia maksymalny komfort jednocześnie redukując koszty

Uponor Smatrix Pulse to inteligentny system sterowania ogrzewaniem podłogowym, który dopasowuje temperaturę w pomieszczeniu do indywidualnych preferencji mieszkańców.

Temperatura, która zapewnia odpowiedni komfort

Wraz ze zmianą warunków atmosferycznych zmieniają się nasze preferencje grzewcze, dodatkowo duży wpływ na nie ma nasze samopoczucie oraz wykorzystanie przestrzeni domowej. System Uponor Smatrix Pulse analizuje i przetwarza indywidualne ustawienia użytkownika, dzięki temu o odpowiednich porach nagrzeje pomieszczenia najczęściej używane, a w pomieszczeniach rzadziej użytkowanych w ciągu dnia, np. sypialniach, obniży temperaturę. Takie rozwiązanie pozwala na efektywne wykorzystanie energii, a co za tym idzie – redukcję kosztów.

System Uponor Smatrix Pulse jest wyjątkowo bezpieczny, gdyż wykorzystuje najnowszą technologię szyfrowania i ustawień osobistych w chmurze Uponor. Podczas podróży, gdy system nie musi pracować wedle schematu naszego dnia, warto przejąć nad nim całkowitą kontrolę i włączyć tryb „Eco”, co przyczyni się do jeszcze mniejszego zużycia energii.

Od dziś możesz sterować temperaturą w swoim domu niezależnie od tego, gdzie jesteś. Uponor Smatrix Pulse daje możliwość sterowania systemem ogrzewania zarówno z domu, jak i poza nim za pomocą smartfonu lub tabletu. System jest również kompatybilny z asystentami głosowymi: Google Voice Assistance i Amazon Alexa.

Smatrix Pulse app controllers

Szybka i łatwa instalacja

Instalacja Uponor Smatrix Pulse jest niezwykle szybka i łatwa. Każdy może wykonać ją samodzielnie, dzięki interaktywnemu kreatorowi instalacji oraz instrukcjom wideo. Jeśli instalacja wykonywana jest na placu budowy, gdzie nie ma dostępu do internetu, aplikacja połączy się bezpośrednio z modułem komunikacyjnym, tworząc lokalną sieć Wi-Fi w trybie offline.

Dzięki aplikacji Smatrix App system łatwo zintegruje się z innymi rozwiązaniami inteligentnego domu, takimi jak sterowanie klimatyzacją lub oświetleniem.

Smatrix pulse controls with easy installation via app

Codziennie staramy się udoskonalać nasze systemy, dlatego umożliwiamy dostęp do aplikacji Twojemu zaufanemu instalatorowi. Dzięki temu specjalista będzie miał możliwość dokonania aktualizacji systemu z dowolnego miejsca, co z pewnością zaoszczędzi zarówno jego czas, jak i czas mieszkańców.