Uponor & More

Filmy instruktażowe Uponor

Nowe filmy instruktażowe Uponor

Uponor dokłada wszelkich starań, by wspierać instalatorów i projektantów na każdym etapie ich pracy. Organizujemy różnego rodzaju szkolenia, oferujemy wsparcie techniczne oraz pomoc i doradztwo podczas montażu systemów. Aby pokazać,  jak należy wykonywać połączenia poszczególnych produktów Uponor, stworzyliśmy nową serię filmów instruktażowych.

Na naszym kanale YouTube pojawiły się nowe filmy z serii „Instalacje Uponor bez tajemnic”. Filmy prezentują wykonanie połączenia rur wielowarstwowych o dużych i małych średnicach.

Uponor Uni Pipe PLUS to pierwsza na świecie wielowarstwowa i bezszwowa rura z wytłaczaną warstwą aluminium. Rury wielowarstwowe Uponor dostępne są w średnicach od 16 do 110 mm. Charakteryzuje je niska waga, łatwość wykonania połączenia oraz całkowita odporność na korozję i dyfuzję tlenu. Kliknij tutaj i dowiedz się więcej o wielowarstwowych rurach Uponor.

Wykonanie połączenie - rury wielowarstwowe Uponor | duża średnica

Wykonanie połączenia - rury wielowarstwowe Uponor | mała średnica

Filmy z serii „Instalacje Uponor bez tajemnic” będą pojawiały się systematycznie na naszym kanale, aby pokazać jak proste i szybkie jest wykonanie instalacji Uponor. Zachęcamy do subskrybowania naszego kanału YouTube.
YouTube Uponor Polska