Uponor 25 lat

Uponor w Polsce!

25 lat Uponor w Polsce!

Uponor zaczął swoją działalność w Finlandii i już od ponad 100 lat istnieje na rynku. Natomiast w Polsce firma pojawiła się 25 lat temu i od tamtej pory realizuje najbardziej wymagające projekty z zakresu ogrzewania i chłodzenia płaszczyznowego oraz instalacji wodociągowych i grzewczych na terenie całego kraju.

 

Dziękujemy że jesteście z nami!

 

Niezwykle ważna jest dla nas aktywna współpraca z projektantami, instalatorami i dystrybucją. Nasi specjaliści wspierają lokalnych partnerów i zapewniają im dostęp do wiedzy technicznej oraz szerokiej bazy szkoleń. Wspieramy naszych partnerów na każdym etapie realizacji inwestycji, od projektowania aż po doradztwo podczas montażu.

Kliknij tutaj i zobacz jak przez lata rozwijał się Uponor w Polsce!

Z okazji 25-lecia Uponor w Polsce przygotowaliśmy konkurs. Odwiedź naszego Facebooka, weź udział w konkursie i wygraj wspaniałe nagrody!

W Uponor stawiamy na nowoczesne rozwiązania

Aplikacja Uponor PRO

Zainstaluj aplikację Uponor PRO aby otrzymywać najświeższe informacje o promocjach i nowych produktach. Dodatkowo, dzięki aplikacji otrzymasz bezpośredni dostęp do katalogu produktów online oraz wszystkich broszur, i instrukcji Uponor. Za pomocą aplikacji możesz rówież zbierać punkty uPoint w programie lojalnościowym Uponor & More.

Katalog Online

W Katalogu Online znajdziesz opis i specyfikację wszystkich produktów. Możesz stworzyć swoją indywidualną listę  wybranych produktów w odpowiednich ilościach gotową do pobrania w formie PDF lub Excel. Stwórz swój własny katalog z niezbędnymi produktami Uponor!

Biblioteka BIM

Dane biblioteki BIM pozwalają na precyzyjne tworzenie projektów, poprawę wydajności i energoszczędności oraz eliminację błędów projektowych. W bibliotece znajdziesz również modele BIM naszych produktów oraz przygotujesz szczegółową wizualizację projektu 3D.

Stale rozwijamy naszą ofertę produktową, aby spełnić Wasze oczekiwania. Poznaj nasze nowości!

Uni Pipe PLUS RED
Smatrix Pulse
S-Press PLUS

Program lojalnościowy dla instalatorów Uponor & More

Z myślą o instalatorach, którzy zaufali naszym produktom stworzyliśmy program lojalnościowy Uponor & More. Nie masz jeszcze konta? Nie czekaj! Zarejestruj się, kupuj produkty Uponor, zbieraj punkty uPoint i wymieniaj je na wyjątkowe nagrody!

Dowiedz się więcej o Uponor & More