Fabryka Uponor Infra w Kleszczowie flaga

Uponor w Polsce

Uponor Infra jest spółką joint venture powstałą z dotychczasowych spółek KWH Pipe i Uponor Infrastructure. Jesteśmy jednym z największych w Polsce producentów systemów rur z tworzyw sztucznych dla gospodarki komunalnej, drogownictwa i przemysłu. W Polsce firma działa od 1993 roku, zatrudnia blisko 200 osób, posiada biura w Warszawie, Gliwicach  i Kleszczowie oraz sieć przedstawicieli regionalnych na terenie całego kraju.

Fabryka w Kleszczowie k/Bełchatowa

Nasza fabryka jest jedną z najnowocześniejszych w koncernie, a realizowane w niej procesy spełniają wymagania norm ISO 9001 i ISO 14001. Nieustannie rozwijamy się, inwestujemy w nowe technologie i rozszerzamy zakres produkcji.
Fabryka Uponor Infra w Kleszczowie

Produkcja na zamówienie

Jesteśmy jedną z nielicznych firm na świecie, która produkuje rury o średnicy 3 m do przesyłów grawitacyjnych i o średnicy 1,8 m do przesyłów ciśnieniowych. Bardzo ważną częścią naszej firmy jest Dział Prefabrykacji, w którym powstają wszelkie, nawet najbardziej skomplikowane kształtki, studzienki, zbiorniki i inne nietypowe elementy na zamówienie Klientów.

                                                                                        Kontrola i testowanie

Uponor Infra prowadzi kompletny program badań laboratoryjnych, począwszy od surowca, poprzez produkcję, aż po produkt końcowy. Badania kontroli jakości prowadzone są w oparciu o wewnętrzne normy produkcyjne, opracowane na podstawie norm międzynarodowych.
Laboratorium Uponor Infra w Kleszczowie
Uponor Infra angażuje się także w proces projektowania i realizacji inwestycji. Doradztwo techniczne i udział w aplikacjach w zakresie oferowanych wyrobów oparte są o System Zarządzania Jakością ISO 9001. Dostarczamy nie tylko systemy rurowe, ale kompleksowe rozwiązania, zaawansowane technologicznie oraz wydajne energetycznie, bazujące na doskonałych właściwościach polietylenu. Elastycznie dostosowujemy się do różnych warunków i potrzeb a naszym priorytetem jest przede wszystkim zadowolenie Klientów.
Rozwiązania projektowe Uponor 360

Rozwiązania Projektowe Uponor Infra 

Rozwiązania Projektowe Uponor Infra to unikalna koncepcja serwisowa, która umożliwia przygotowanie kompletnego, bezpiecznego technicznie i ekonomicznie rozwiązania, dostosowanego do indywidulanych potrzeb. Dowiedz się więcej o naszych doświadczeniach i dopasowanych rozwiązaniach.

Zobacz więcej