Czajka rurociąg awaryjny Uponor Infra

Aktualności

Uponor Infra – nie ma rzeczy niemożliwych!

Podziękowania dla firmy Uponor Infra za ekspresową realizację prac

 

Awaryjny kolektor doprowadzający ścieki do oczyszczalni „Czajka” został uruchomiony w poniedziałek w godzinach porannych. Tym samym firma Uponor Infra zakończyła kontrakt zrealizowany dla Wód Polskich. Budowa przebiegała w rekordowo błyskawicznym tempie.

Zgrzewanie rurociągu o długości 2200 m i średnicy DN1000 trwało 6,5 dnia. Łącznie wykonano 146 zgrzewów. Na placu budowy pracowało 6 zgrzewarek. W akcji „Ratujemy Wisłę” wzięło udział około 50 pracowników Uponor Infra, którzy pod ogromną presją czasu przepracowali łącznie 216 godzin (w systemie zmianowym 24 godziny na dobę). To zadanie wymagało zaangażowania i współpracy wszystkich działów, m.in. technicznego, serwisu, produkcji i prefabrykacji, sprzedaży, logistyki oraz marketingu, a wszystko odbywało się pod nadzorem i zgodnie z zasadami BHP.

Anna Moskwa, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej, na specjalnie zorganizowanym przez Wody Polskie spotkaniu, podziękowała wszystkim pracownikom Uponor Infra za trud i poświęcenie oraz ekspresową realizację prac, zasługującą wręcz na wpis do Księgi Rekordów Guinnessa.
Firma Uponor Infra po raz kolejny stanęła na wysokości zadania i udowodniła, że NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH.

Awaria Czajka Uponor Infra