Projektowanie i obliczenia usługi Uponor Infra

Rozwiązania projektowe Uponor Infra 360TM

Projektowanie i obliczenia

Doświadczenie w dostarczaniu zoptymalizowanych i opłacalnych rozwiązań

 

Prawidłowe obliczenia i wymiarowania są kluczowe z punktu widzenia długookresowego sukcesu projektu. Nasi doświadczeni specjaliści mogą służyć pomocą przy projektowaniu przedsięwzięcia. Klient powinien wiedzieć co będzie zakopane w ziemi. Powinien też wiedzieć jakie naprężenia będą oddziaływać na wyroby i ich połączenia poddane obciążeniom wynikającym z ciśnień, przemieszczeń, różnic temperatur itd. Co się stanie np. z rurą, która ma być ułożona na dnie oceanu, 30 metrów pod powierzchnią wody albo pod ziemią gdzie występują silne i częste przemieszczenia ośrodka gruntowego?

Z Państwa udziałem nasi doświadczeni specjaliści zaproponują bezpieczne, optymalne - technicznie i ekonomicznie - rozwiązanie, dopasowane do Państwa szczególnych potrzeb. Rozwiązanie, które pozwoli na minimalizację ryzyka i uniknięcie nieprzyjemnych niespodzianek w przyszłości.

Program obliczeniowy do systemu Weholite i rur ciśnieniowych

Aby ułatwić Państwu pracę i uprzyjemnić projektowanie z rur PE ciśnieniowych i grawitacyjnych przygotowaliśmy darmowy program służący do obliczeń rur, zbiorników i studzienek Uponor Infra. Program składa się z 5 modułów:

  • Zbiornik podziemny - obliczenia stateczności na wypór
  • Studzienka kanalizacyjna kinetowa - obliczenia stateczności na wypór
  • Rurociąg podziemny - obliczenia statyczne
  • Przewód ciśnieniowy - obliczenia hydrauliczne
  • Przewód grawitacyjny - obliczenia hydrauliczne

Program działa w 6 językach: polskim, angielskim i rosyjskim oraz czeskim, słowackim i rumuńskim.