• Rozwiązania projektowe Uponor Infra 360°_web banner
  Rozwiązania Projektowe Uponor Infra 360°

  Rzeczy niemożliwe stanowią dla nas wyzwanie. Rozwiązania Projektowe Uponor Infra 360° to nasza odpowiedź na najpoważniejsze problemy związane z infrastrukturą wodociągowo-kanalizacyjną i telekomunikacyjną oraz sieciami przesyłu powietrza i danych.

  Rozwiązania Projektowe
 • Rozwiązania infrastrukturalne dla zrównoważonego rozwoju
  Rozwiązania infrastrukturalne dla zrównoważonego rozwoju

  Uponor Infra oferuje rozwiązania dla inwestycji komunalnych i przemysłowych. Nowoczesne materiały i technologie zapewniają dobrą jakość i mniejszy wpływ na środowisko, idealnie wpisując się w globalną koncepcję zrównoważonego rozwoju.

  Rozwiązania Uponor Infra
 • Specjalistyczna wiedza i doświadczenie w realizacji skomplikowanych projektów
  Specjalistyczna wiedza i doświadczenie w realizacji skomplikowanych projektów

  Nasz zespół składa się z pracowników specjalizujących się w projektowaniu, planowaniu i realizacji ambitnych projektów. Możemy wykonać wszystko, począwszy od kalkulacji i doradztwa technicznego, po usługi serwisowe i konsultacje na placu budowy. Nasze rozwiązania znane są na całym świecie.

  Doradztwo techniczne
 • Konstrukcje na zamówienie - wszystko jest możliwe
  Konstrukcje na zamówienie - wszystko jest możliwe

  Uponor Infra jest producentem nowatorskich rozwiązań technicznych, które spełniają indywidualne wymogi naszych klientów. Wieloprzewodowe tunele, nietypowe elementy, wielko-pojemnościowe zbiorniki to tylko wybrane przykłady tego, co możemy zrobić.

 • Nowoczesna technologia zwiększa możliwości
  Nowoczesna technologia zwiększa możliwości

  Uponor Infratech oferuje szeroką gamę wysokiej jakości produktów i usług mających na celu poprawę produkcji. Mamy duże doświadczenie i wiedzę, którą dzielimy się z naszymi klientami.

  Uponor Technology

Witamy w Uponor Infra!

Uponor Infra jest wiodącym międzynarodowym dostawcą systemów infrastrukturalnych - wodociągowych i kanalizacyjnych na potrzeby gospodarki komunalnej, drogownictwa i przemysłu. Rozwijamy naszą działalność w Europie, Ameryce Północnej i w Azji. Dzięki bogatej ofercie produktowej, wieloletniemu doświadczeniu oraz know-how, dostarczamy Klientom najwyższej jakości rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb, oferujemy nasze wsparcie techniczne przy projektowaniu, szkolenia w zakresie montażu, usługi serwisowe oraz konsultacje na placu budowy.

Uponor Infra oferuje niezawodne systemy rur z polietylenu i polipropylenu

Uponor Infra oferuje niezawodne systemy rur i kształtek z tworzyw sztucznych, które znajdują swoje zastosowanie w wodociągachkanalizacji deszczowej, sanitarnej i ogólnospławnej. Wykorzystywane są również do odwodnień dróg, lotnisk, centrów handlowych, terenów przemysłowych i rekreacyjnych.  Nasze zbiorniki doskonale sprawdzają się w retencji wody deszczowej i ścieków.

 

 

Uponor Infra jest znana na świecie z realizacji technicznie zaawansowanych i wymagających projektów, takich jak skomplikowane i nietypowe renowacje rurociągów, przewierty horyzontalne, rurociągi technologicznerurociągi podwodne (wyloty morskie, przejścia przez rzekę). Jesteśmy gotowi służyć naszym doświadczeniem i pomóc przy wyborze optymalnego rozwiązania dla potrzeb Klienta.

Dowiedz się więcej o naszych kluczowych wartościach
Znajdź system
Idź do Rozwiązań

Katalog produktów
Uponor City teaser
Projekty referencyjne

Zapraszamy do zapoznania się z projektami referencyjnymi zrealizowanymi w technologii Uponor Infra

Wyszukiwanie referencji
Zamknij