Stworzone w oparciu o know-how i obsługę serwisową

Aktualne broszury, aprobaty techniczne, itp.
Szukaj

Uponor Infra oferuje niezawodne systemy rur z polietylenu i polipropylenu

Uponor Infra jest wiodącym międzynarodowym dostawcą systemów infrastrukturalnych - wodociągowych i kanalizacyjnych na potrzeby gospodarki komunalnej, drogownictwa i przemysłu. Dzięki bogatej ofercie produktowej, wieloletniemu doświadczeniu oraz know-how, dostarczamy Klientom najwyższej jakości rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb, oferujemy nasze wsparcie techniczne przy projektowaniu, szkolenia w zakresie montażu, usługi serwisowe oraz konsultacje na placu budowy.

Uponor Infra oferuje niezawodne systemy rur i kształtek z tworzyw sztucznych, które znajdują swoje zastosowanie w wodociągach, kanalizacji deszczowej, kanalizacji sanitarnej i ogólnospławnej. Wykorzystywane są również do odwodnień dróg, lotnisk, centrów handlowych, terenów przemysłowych i rekreacyjnych.  Nasze zbiorniki doskonale sprawdzają się w retencji wody pitnej, deszczowej, ścieków, wody przeciwpożarowej.
 
Uponor Infra jest znana na świecie z realizacji technicznie zaawansowanych i wymagających projektów, takich jak skomplikowane i nietypowe renowacje rurociągów, przewierty horyzontalne, rurociągi technologiczne, rurociągi podwodne (wyloty morskie, przejścia przez rzekę). Jesteśmy gotowi służyć naszym doświadczeniem i pomóc przy wyborze optymalnego rozwiązania dla potrzeb Klienta.
Alternatives PNG-Bild
Zamknij