Niezawodne systemy rur z polietylenu i polipropylenu dla infrastruktury

Stworzone w oparciu o know-how i obsługę serwisową

Rozwiązania instalacji wodociągowych, ogrzewania i chłodzenia płaszczyznowego oraz niezawodne rozwiązania infrastrukturalne

"Uponor jest wiodącym międzynarodowym dostawcą systemów rurociągów opartych na tworzywach sztucznych dla budynków i infrastruktury. Zapewniamy bezpieczne systemy dostarczania wody pitnej, energooszczędne ogrzewanie i chłodzenie płaszczyznowe oraz niezawodne rozwiązania infrastrukturalne. Dążymy do zrównoważonego rozwoju i rozwiązań, które wzbogacają styl życia ludzi.
W ten sposób budujemy zaufanie."

Uponor Infra oferuje niezawodne systemy - rury i kształtki z polietylenu i polipropylenu, które znajdują swoje zastosowanie w wodociągach, kanalizacji deszczowej, kanalizacji sanitarnej i ogólnospławnej. Wykorzystywane są również jako odwodnienia dróg, lotnisk, centrów handlowych, terenów przemysłowych i rekreacyjnych.  Nasze zbiorniki doskonale sprawdzają się w retencji wody pitnej, deszczówki, ścieków, oraz jako zbiorniki ppoż.
  
Uponor Infra jest znana na świecie z realizacji technicznie zaawansowanych i wymagających projektów, takich jak skomplikowane i nietypowe renowacje rurociągów, przewierty horyzontalne, rurociągi technologiczne i przemysłowe oraz rurociągi podwodne. Jesteśmy gotowi służyć naszym doświadczeniem i pomóc przy wyborze optymalnego rozwiązania dla potrzeb Klienta. 

Uponor na świecie